Výlet do Číny
litografie, 18 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, drobné skvrny na papíře
ID: 268023
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:32
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu