Nepříjemná situace
litografie, 23 x 21,5 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, skvrny na papíře
ID: 268007
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:16
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu