Ovoce
tempera, kombinovaná technika, dřevo, 1965, 34,5 x 50 cm, sign. PD Pitrmann 65, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítkem autora, malba mírně krakelovaná
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 277842
Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 12. 08. 2024 18:33
Current price: 800 CZK (34 €)