Boží muka
litografie, 13,3 x 17,3 cm, sign. PD Milan Entler , č. 21/100
studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze
ID: 282302
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:13
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)