Noční námluvy
litografie, 28,7 x 35,5 cm, sign. PD Milan Entler, 139/180
studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze
ID: 266246
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:12
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)