Saturnův kruh 10. 7. 1950 3 hod.
olej, papír, 1950, 24,8 x 32,7 cm, sign. PD Vlad. Panuška, při okrajích pokrčený a natržený papír
studium na UMPRUM v Praze a u svého otce Jaroslava Panušky
ID: 249408
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:47
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)