Děvče s kočkou
litografie, 36,5 x 16,2 cm, sign. PD A. Fuchs, pasparta, autorský tisk, pasparta poškozena
žák prof. V. Rady na AVU v Praze
ID: 276792
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:40
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)