Vladislav Röhling (1878-1949)

Pohled na Pražský hrad

litografie, 34,5 x 32 cm, sign. PD V. Röhling , rám, LD razítko, mírně zašpiněný papír

žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

ID: 276801

Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:33

Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)