litografie, 1945, 27 x 36 cm, sign. PD A. Morávek 45, mírně zašpiněný a pokrčený papír
žák prof. J. Bendy, F. Kysely, člen SČUG Hollar
ID: 249400
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:25
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)