Zámek
litografie, 17 x 9,3 cm, sign. PD Michal, pasparta
žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
ID: 280921
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:28
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)