PF 1977 Václav Klabík
litografie, 14,7 x 10,1 cm, sign. PD Michal
žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
ID: 253939
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:38
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)