Aleš Kublák (1945)

Pramen panny 2

olej, akryl, plátno, 2024, 50 x 40 cm, monogr. LD AK 24, vzadu popsáno

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 282131

Auction price: 300 CZK (13 €)

Planned termination: 04. 07. 2024 15:58

Current price: 300 CZK (13 €)