Snopy
olej, karton, 31 x 59 cm, sign. PD J. Šmíd, rám, místy popraskaný olej
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 282506
Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:53
Current price: 200 CZK (9 €)