Srny na louce
olej, sololit, 1987, 34,5 x 41 cm, sign. LD S. Schuldt 87, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 282505
Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:51
Current price: 300 CZK (13 €)