Karásek
olej, papír, 1980, 41 x 30,5 cm, sign. PD Karásek 80, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 13. 08. 2024 18:01
Current price: 300 CZK (13 €)