Karásek
olej, papír, 1980, 41 x 30,5 cm, sign. PD Karásek 80, rám
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:01
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)