Vobr
akvarel, karton, 1958, 41 x 55,5 cm, sign. PD Vobr 58
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:40
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)