Šibřina
olej, karton, 32 x 49,5 cm, sign. PD Šibřina
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 12. 08. 2024 18:34
Current price: 500 CZK (21 €)