J. Hajfler
olej, plátno, 60 x 70 cm, sign. PD J. Hajfler, napínací rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 12. 08. 2024 18:19
Current price: 600 CZK (25 €)