Petr Strnad (1935-2020)
litografie, 1991, 16,6 x 20,2 cm, sign. PD P. Strnad 91, autorský tisk
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:24
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)