litografie, 2006, 22,2 x 12,6 cm, sign. PD J. Ondrušková - Wünschová 06, č. 16/60
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 282349
Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 31. 07. 2024 15:08
Current price: 200 CZK (9 €)