Sobotka

Údolí řeky

olej, plátno, 19,5 x 25,8 cm, sign. LD Sobotka, rám

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 281834

Auction price: 100 CZK (5 €)

Planned termination: 14. 08. 2024 18:52

Current price: 100 CZK (5 €)