Ladisav Kašpar (1915-1997)

Uherské Hradiště

akvarel, uhel, papír, 38 x 50,5 cm, sign. LD Kašpar, nalepeno na kartonu

ID: 282487

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:02

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)