Horská krajina
olej, plátno, 50 x 60 cm, sign. PD J. Vodář, rám, rám mírně poškozen
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 282460
Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:54
Current price: 600 CZK (25 €)