Podzimní krajina na Vysočině
olej, karton, 34 x 48 cm, sign. PD F. Poláček, rám, František Poláček, malíř českomoravské Vysočiny, rám mírně poškozen
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 282504
Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:49
Current price: 900 CZK (38 €)