litografie, 18,2 x 12,7 cm, sign. PD Petra Oriešková
žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze
ID: 280723
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 16:16
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)