B. K. Chodský

Podzimní alej

olej, plátno, 1921, 72 x 93 cm, sign. LD B. K. Chodský 1921, rám, rám poškozen

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 282457

Auction price: 900 CZK (38 €)

Planned termination: 14. 08. 2024 18:19

Current price: 900 CZK (38 €)