Děvče u rozkvetlého keře
olej, karton, 1938, 70,5 x 50 cm, sign. LD Vlad Zlámal 1938, rám
ID: 281811
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:41
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu