Portrait Lalky
olej, karton, 1924, 46 x 37 cm, sign. PD A Mandler 1924, rám, portrét dcery gen. konzula Doležala, PD na rámu štítek s jménem autora, na rámu oděrky
ID: 282451
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:04
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)