August Oskar Nestler (1852-1932)

Kytice růží ve váze

olej, karton, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD Aug. Osk. Nestler, rám

ID: 281799

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:23

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)