Kytice růží ve váze
olej, karton, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD Aug. Osk. Nestler, rám
ID: 281799
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:23
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)