Kavan (1947)
litografie, 1991, 17,5 x 12 cm, sign. UD Jan Kavan 91
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:47
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)