F. Marinke
tempera, plátno, 41 x 57 cm, sign. PD F. Marinke , rám
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:22
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)