Předjaří
litografie, 26 x 48,5 cm, sign. PD Jan B. Melichar, rám, č. 13/160, mírně zažloutlý papír
soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka
ID: 280966
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:54
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)