Vilma Vrbová-Kotrbová (1905-1993)
litografie, 1989, 22 x 14 cm, sign. LD Vilma Vrbová 89
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:30
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)