V. Moudřich
olej, karton, 29 x 39 cm, sign. LD V. Moudřich, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:24
Current price: 300 CZK (13 €)