V. Moudřich
olej, karton, 30 x 40 cm, sign. PD V. Moudřich, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:25
Current price: 250 CZK (11 €)