V. Moudřich
olej, karton, 30 x 40 cm, sign. PD V. Moudřich, rám
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:25
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)