Květinové vlasy
litografie, 10,8 x 7,7 cm, sign. DU L. Jiřincová, při dolním okraji mírně zažloutlý papír
Provenance: Antiquarian Dlážděná
the disciple of prof. T. F. Simon
ID: 281902
Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 05. 2024 18:30
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids