Zapadlo
olej, sololit, 15,5 x 20 cm, sign. PD Zapadlo, rám
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)