Žatva u březového háje
olej, sololit, 73,5 x 123 cm, sign. PD Rajchl, PD obraz na rohu poškozen
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 249014
Auction price: 450 CZK (19 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2023 20:26
Current price: 450 CZK (19 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids