Smíchovský přístav
litografie, 23 x 53,5 cm, sign. PD B Horálek, rám, č. 13/100, na zadní straně štítek s popisem, mírně zažloutlý papír
Provenance: Antiquarian Dlážděná
the disciple of prof. Loukota, Svabinsky and O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague
ID: 281814
Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 13. 08. 2024 18:22
Current price: 400 CZK (17 €)