Smíchovský přístav
litografie, 23 x 53,5 cm, sign. PD B Horálek, rám, č. 13/100, na zadní straně štítek s popisem, mírně zažloutlý papír
žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných
ID: 281814
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:22
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)