K. Doležal
akvarel, tuš, papír, 38,5 x 25,5 cm, sign. PD K. Doležal
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:05
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)