Zlatovláska se sedmikráskami na hlavě
litografie, 2008, 12,3 x 9 cm, sign. LD Z. Burgetová 08, autorský tisk
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 282068
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2024 18:09
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)