litografie, 2004, 12,6 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 04, č. 61/90
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 281055
Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2024 16:52
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu