Za všechno můžeš ty
tuš, akvarel, papír, 15,5 x 21 cm, sign. PD V. Herink, rám
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 207998
Auction price: 280 CZK (12 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 08. 2024 14:16
Current price: 280 CZK (12 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids