Emanuel Hosperger (1891-1984)
žák prof. Brucknera na Akademii v Mnichově; malíř; miloval moře, které bylo námětem jeho obrazů; samostatně vystavoval v Praze (1929, 1934), Plzni (1929), v roce 1936 na výstavě v Opatiji obdržel cenu za obraz Rozbouřené moře
Popradské pleso
akvarel, papír, 23 x 17 cm, sign. na zadní straně, rám
žák prof. Brucknera na Akademii v Mnichově
ID: 282500
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:17
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)