Pohled na Mariánské lázně
akvarel, běloba, papír, 44 x 70 cm, sign. PD Jan Víšek, rám, na zadní straně razítko přijato uměleckou komisí českého fondu výtvarných umění
ID: 268383
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2023 18:56
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu