Zámek
litografie, 12 x 7, 4 cm, sign. PD Zd. Mlčoch, č. 163/200
žák prof. K. Langera a K. Svolinského, člen UVU, skupiny Radar a SČUG Hollar
ID: 282290
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:26
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)