Tůje
litografie, 1919, 25 x 18,5 cm, sign. přední strana Kašpar, rám
žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes
ID: 250715
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:06
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)